با شکوه ترین مجموعه های عروس

۵۰ نظر

بعضی خانم های جوان برای انتخاب لباس عروس، ممکن است سلیقه ای متفاوت داشته باشند و زیبایی را در جلوه و شکوه بیشتر ببینند. برای این گروه از خانم های جوان از برگزیده ترین و زیباترین لباس های عروس انتخاب کرده ایم. مجموعه هایی مجلل و با شکوه که همراه با کفش وبعضی متعلقات برای انتخاب لباس عروس به یاری شما آمده اند.

با شکوه اما اسپورت

ست عروس ترنم

ست عروس ترنم

ست ترنم با سنگهای کار شده در قسمت بالای لباس و دامن چاک دار و آزادی که دارد، ترکیبی فوق العاده از شکوه و سادگی است. ترکیبی آزاد از طرح مدرن همراه با تزئینات سنتی که این ترکیب، زیبایی دخترانه اما حسی ترکیبی با یک زن کامل و تمام عیار دارد.

ست عروس سوگل

ست عروس سوگل

زیباترین لباس برای هر فرد اعتماد به نفس اوست، که با پوشیدن این لباس اعتماد به نفس چندین برابر خواهید داشت. این لباس هنر مدرن است، با دامن کوتاه ولی پفدار، و توردوزی زیبایی که در قسمت بالا و پایین لباس انجام شده، جلوه ای ویژه به لباس بخشیده است. همچنین کفش سنگدوزی شده ی این مجموعه نیز جلوه ی دوچندان به این لباس می بخشد. این لباس پر مدعا، با فرم پاپیون پشت لباس، این طرح را تمام کرده که از نظر من ترکیبی مدرن و فوق العاده زیبا آفریده است.

مجلل و زیبا مثل یک پرنسس

مجموعه عروس لعبت

مجموعه عروس لعبت

سنگدوزی و مروارید دوزی بالاتنه و روی کفش ها، دامن چند طبقه ی آبشاری و پاپیون زیبای پشت کار از مشخصات خاص مجموعه ی لعبت هستند. این مجموعه با استفاده به کار گیری هنر سنتی سنگدوزی روی اثری نو، جلوه و شکوهی ویژه آفریده که با دامن بلند و پر کارش، برازنده ی یک پرنسس جوان و زیباست.

ست عروس پردیس

ست عروس پردیس

این مجموعه ترکیبی زیبا از گیپور و تور است که با کفش نگین کاری شده، اثری زیبا آفریده است. دکولته تا حدودی پوشیده با تور این اثر و طرح پرنسسی پشت لباس از ویژگی های نمایان این لباس بی نظیر است.

مجموعه عروس آیینه

مجموعه عروس آیینه

مجموعه ی آیینه، لباسی با شکوه از هنر آینه دوزی و سنگ دوزی است. توری که دکولته را پوشانده و سنگ دوزی مناسب آن، دامن پفدار و بلند و نقشدار و کفش آینه دوزی شده از ویژگی های این لباس غنی و بی نظیر هستند.

مجموعه عروس فرگل

مجموعه عروس فرگل

این لباس زیبا با بالاتنه ای نسبتا ساده و دامنی بلند و پفدار و کفش های مروارید دوزی شده، ترکیبی زیبا بوجود آورده است. مجموعه ی فرگل در عین سادگی، زیبایی یک شاهزاده خانم جوان را چندین برابر می کند.

مجموعه عروس مهتاب

مجموعه عروس مهتاب

مجموعه ای کاملا مدرن، و در عین حال زیبا. مدل پیش لباس و آستین های بلند، دامن بلند و آزاد زیبایی کلاسیکی آفریده که با کفش و مدل موی متناسب آن ترکیبی ویژه می دهد. توری باز پشت لباس نقطه ی عطف زیبایی مجموعه ی مهتاب است. ممکن است مجموعه ی مهتاب پسند همه ی دختر خانم های جوان نباشد، اما برای آن دسته که تیپ کمتر فانتزی دارند انتخابی متمایز است.

47 امتیاز، از 93 رای
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه