حمیدرضا طیبی رسماً رئیس جهاد دانشگاهی شد

حمیدرضا طیبی رسماً رئیس جهاد دانشگاهی شد

شورای عالی انقلاب فرهنگی شامگاه سه‌شنبه به ریاست حسن روحانی – رییس‌جمهور – تشکیل جلسه داد و مسایل مرتبط با موضوعات فرهنگی کشور از جمله تدوین سند مهندسی فرهنگی کشور مورد بحث و تبادل‌نظر قرار گرفت.

به گزارش ایسنا در این جلسه گزارشی از مراحل تدوین سند مهندسی کشور و اقدامات انجام شده در این راستا تاکنون در بخش‌های مختلف از جمله ارکان نقشه مهندسی، چگونگی طراحی کلان و راهبردی این نقشه، مبانی، ارزش‌ها و اصول و راهبردهای کلان و چارچوب نهادی سند مهندسی فرهنگی کشور ارائه شد.

همچنین در این جلسه دکتر حمیدرضا طیبی که از سوی هیأت امنای جهاد دانشگاهی به عنوان رییس پیشنهادی جدید جهاد دانشگاهی به شورای عالی انقلاب فرهنگی معرفی شده بود با رأی اکثریت اعضا برای تصدی این پست انتخاب شد.

در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی، برخی از اعضا در ادامه مباحث جلسه پیشین نکات و پیشنهادهای خود را درباره اقدامات آینده شورای عالی انقلاب فرهنگی ارائه کردند.

به گزارش ایسنا، طیبی در جلسه ۱۷ مهرماه هیات امنای جهاد دانشگاهی با کسب هشت رای از مجموع ۹ رای ماخوذه، به‌عنوان رییس این نهاد انتخاب و جانشین محمدحسین یادگاری شد.

حمیدرضا طیبی که ریاست واحد علم و صنعت و پژوهشکده برق جهاد دانشگاهی را برعهده داشت، پیش از این نیز یک دوره قبل از دکتر یادگاری، رییس این نهاد انقلاب اسلامی بود. با امضای حکم انتصاب وی توسط رییس‌جمهور و رییس شورای عالی انقلاب فرهنگی، او برای مدت سه سال ریاست جهاد دانشگاهی را بر عهده خواهد داشت.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه