خانواده های پر چمعیت ستاره های هالیوودی

خانواده های پر چمعیت ستاره های هالیوودی

شاید فیلم (Delivery man) را به جا نیاورید . این فیلم ۲۰ سال قبل تولید شد و ماجراهای مردی که ۵۳۳ فرزند داشت را به تصویر می کشد. نسخه جدیدی این فیلم با بازی «وینس واگن» به زودی اکران می شود. در میان ستارگان بزرگ سینما عده ای هستند که به هیچ عنوان از سیاست تک فرزندی پیروی نمی کنند و دوست دارند خانواده هایی بزرگ با تعداد زیادی فرزند داشته باشند . برخی از آنها با ۲ یا ۳ بار ازدواج بین ۶ تا ۱۱ فرزند دارند که می توانند تعدادی را به فرزندی قبول کرده باشند. با این حال آنها زندگی در خانواده ای پر جمعیت را ترجیح می دهند.

«چارلی چاپلین» ؛ ۱۱ فرزند

01-Halevodi[wWw.KamYab.ir]

گذشته از دوره ای که «چاپلین» زندگی می کرد ، او به داشتن یک خانواده بزرگ با تعداد فرزندان زیاد فخر می فروشید.

«مل گیبسون» ؛ ۸ فرزند

05-Halevodi[wWw.KamYab.ir]

«گیبسون» پس از ازدواج با «رابین دنیس» بین سالهای ۱۹۸۰ تا ۱۹۹۰ صاحب ۷ فرزند شد. فرزند هشتم او از یک پیانیست روسی به نام «اُکسانا گریگوریه وا» است.

«ادی مورفی» ؛ ۸ فرزند

08-Halevodi[wWw.KamYab.ir]

او از تنها همسرش «نیکل میشل» ۵ فرزند دارد که بین سالهای ۱۹۸۹ تا ۲۰۰۲ متولد شده اند. مورفی سه فرزند هم از رابطه های قبلی اش دارد که با آزمایش DNA تعیین هویت شده اند.

«کلینت ایستوود»‌؛ ۷ فرزند

04-Halevodi[wWw.KamYab.ir]

«هری کثیف» حس خوبی به پدر بودن دارد. او ۲ بار ازدواج کرده و از رابطه اش با ۵ زن دیگر ، ۷ فرزند دارد.

«کوین کاستنر» ؛ ۷ فرزند

07-Halevodi[wWw.KamYab.ir]

او از اولین ازدواجش صاحب ۳ فرزند شد . از رابطه اش با «بریجیت رونی» نیز یک فرزند دیگر و از ازدواج دومش با «کریستین بام گارتنر» نیز صاحب ۳ فرزند شده است.

خانواده «جولی – پیت» ؛ ۶ فرزند

02-Halevodi[wWw.KamYab.ir]

این زوج هالیوودی صاحب ۳ فرزند (از جمله یک ۲ قلو) هستند و ۳ فرزند دیگر خود را از کشورهای دیگر به فرزندی پذیرفته اند.

«استیون اسپیلبرگ» ؛ ۶ فرزند

10-Halevodi[wWw.KamYab.ir]

کارگردان معروف سینما از وظایف پدرانه خود هم بر می آید. او پس از ازدواج با «امی آروینگ» (بازیگر فیلم «کری» )‌ صاحب یک پسر شد. از ازدواج دومش با «کیت کپ شاو» (بازیگر فیلم ایندیانا جونز و معبد مرگ) صاحب ۳ فرزند شد . آنها قبل از ازدواجشان ۲ فرزند نیز پذیرفته بودند.

«رابرت دونیرو» ؛ ۶ فرزند

03-Halevodi[wWw.KamYab.ir]

او رویای «پدرخوانده» را در سر دارد. از ازدواج با «دیان آسوت» همسر اولش یک پسر دارد. او همچنین فرزند دختر «آبوت» را به عنوان فرزند خوانده پذیرفته است. دوقلویی از رابطه اش با «توکی اسمیت» و از همسر دومش «گریس های تاور» نیز ۲ فرزند دارد.

«زک اسنایدر» ؛‌ ۶ فرزند

10-Halevodi[wWw.KamYab.ir]

کارگردان فیلم «مرد فولادی» از ازدواج اولش با «دنیس وبر»‌۴ فرزند دارد. از ازدواج دومش با «دبور اسنایدر» (تهیه کننده) نیز ۲ فرزند دارد.

«داستین هافمن» ؛ ۶ فرزند

06-Halevodi[wWw.KamYab.ir]

هافمن در سال ۱۹۷۰ با «آن بایرن» ازدواج کرد که ثمره آن یک فرزند دختر بود. او دختر «بایرن» از ازدواج قبلی را نیز به فرزند خواندگی پذیرفت . از همسر دومش «لیزا گاتسگان» نیز صاحب ۴ فرزند شد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه