صف خرید “آیفون 6″ تشکیل شد (+عکس)

صف خرید “آیفون ۶″ تشکیل شد (+عکس)

دو جوان ۳۱ ساله آمریکایی اولین صف خرید گوشی های تلفن همراه آیفون ۶ را در مقابل دفتر شرکت اپل در شهر نیویورک تشکیل دادند.

به گزارش کمیاب به نقل از سی ان ان، ” جوزف کروز ” و “برایان سبالو ” ۳۱ ساله در مقابل دفتر شرکت اپل در نیویورک به صف نشستند.

آنها از ۳۱ آگوست (هفته گذشته ) و چند روز مانده به مراسم رونمایی محصول جدید تولید اپل که قرار است ۹ سپتامبر (۳ روز دیگر) برگزار شود ،در صف ایستادند.

این دو جوان در ۶ سال گذشته همواره جزء نخستین افرادی بوده اند که در صف خرید محصولات جدید می ایستند.

بسیاری از مشتاقان محصولات اپل از روزهای قبل از آغاز فروش آن به صف می ایستند. هنوز تاریخ دقیق آغاز فروش محصول آیفون ۶ مشخص نشده است اما گمان می رود مسئولان شرکت اپل در مراسم رونمایی آن ، تاریخ آغاز فروش این محصول جدید را اعلام کنند.

این دو جوان آمریکایی را یک زوج دیگر همراهی می کنند که آنها نیز در اول صف خرید گوشی های تلفن همراه جدید تولید شرکت اپل قرار دارند. ” جیسون ” و ” مون ” رای ، زوج آمریکایی می گویند حاضرند جای خود را در ازای دریافت ۲۵۰۰ دلار واگذار کنند.

بسیاری از افرادی که از روزها قبل در صف خرید محصولات اپل می ایستند از این کار دو هدف دارند: هدف نخست آنها کسب در آمد و فروش جایشان به دیگران است و هدف دیگر آنها کسب محبوبیت و شکستن رکوردشان.

01-Pic[WwW.KamYab.IR]

02-Pic[WwW.KamYab.IR]

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه