عکس عروس داریم، لباس عروس داریم

 عکس عروس داریم، لباس عروس داریم

wedding16

 جدیدترین مدل لباس عروس


وقتی حرف از عروسی پیش میاد، تمام فکر و ذکر عروس و داماد اینه که خوب از کجا شروع کنم؟ چه مدل لباس عروسی بپوشم؟ جدیدترین مدل لباس عروس این روزها چیه؟ مدل موی عروس، تاج عروس، ماشین عروس، کیک عروسی، حلقه ازدواج، دسته گل عروس و کارت عروسی چه مدلی بهتره؟ اینجاست که دیدن آلبوم های نوعروس بهت کمک می کنه که بهترین انتخاب رو برای لباس عروس داشته باشی و با جدیدترین مدل های موجود در بازار آشنا بشی.

علاوه بر اون در یک کار بی نظیر و برای اولین بار توی سایت های ایرانی، لیست ۵۰ عکس عروسی رو آماده  کرده که شما باید از مراسم عروسیتون به یادگار داشته باشید. برای این که مطمئن باشید عکاس عروسی تون لحظات و جزئیات منحصر به فرد را در روز عروسی شما ثبت می کنه، باید لیستی از این عکس های خاص رو به عکاس عروسی تون بدید و لیست این ۵۰ عکس را هم می توانید در سایت نوعروس ببینید.


از روز بله گفتن و تعیین تاریخ عروسیه که دغدغه و استرس شما هم برای برگزاری مراسم عروسیتون واقعی میشه، اما همه چیز عروسی یک طرف و  تهیه جهیزیه هم یک طرف دیگه … دلتون شور میزنه که هنوز یه عالمه کار دارین و کارهاتون با هم جفت و جور نمیشه. تیم نوعروس یک لیست عالی برای خرید جهیزیه تهیه کرده و به رایگان توی سایت نوعروس گذاشته. این لیست یه ویژگی مهم داره، همه لوازم زندگی توش نوشته شده. می تونین به سلیقه و دلخواه خودتون همه لوازم زندگی رو با دقت از بین این ها انتخاب کنید.

wedding17

مسابقه بزرگ زیباترین حلقه ازدواج سایت نوعروس


حلقه ازدواج، خاطره انگیز ترین یادگاری مراسم ازدواج، بخشی از عروسی که با سلیقه تمام و کمال عروس خانوم و آقا داماد انتخاب میشه و یه جورایی معرف سلیقه و سبک عروس و داماده. برای دیدن شیک ترین نمونه های عکس حلقه ازدواج می تونید این لینک رو ببینید و اگر دوست دارید در مسابقه بزرگ زیباترین حلقه ازدواج سایت نوعروس هم شرکت کنید. باشگاه نوعروس با تخفیف های ویژه برای اعضا، قرعه کشی ماهانه با جوایز ارزنده ای چون تور کامل سفر ماه عسل در انتظار شماست.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه