فهیمه رحیمی نویسنده مشهور و محبوب ایرانی درگذشت +عکس

فهیمه رحیمی نویسنده مشهور و محبوب ایرانی درگذشت +عکس

با کمال تاسف خانم فهیمه رحیمی نویسنده معروف ایرانی و صاحب سبک در خلق داستان‌های عامه پسند در اثر بیماری سرطان درگذشت.
به گفته بابک شیرازی پسر مرحوم فهیمه رحیمی : مرحوم مادرم ۳ سه سال قبل دچار بیماری سرطان معده شده بود و با وجود درمان‌هایی که صورت گرفت و بهبودی نسبی که حاصل شد، از ۹ ماه قبل دوباره بیماری‌اش عود کرد.

Fahime[Www.KamYab.Ir]

بابک شیرازی افزود: بیماری مادرم از ۲۰ روز پیش عود کرد و منجر شد که او را در بیمارستان مهر تهران بستری کنیم و در نهایت ساعت ۵ صبح امروز در سن ۶۱ سالگی در بخش مراقبت‌های ویژه این بیمارستان جان را به جان آفرین تسلیم کرد.
به گفته شیرازی زمان دقیق مراسم تشییع این نویسنده فقید کشور هنوز مشخص نیست و خانواده وی در حال تلاش برای خاکسپاری او در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) هستند.
خانم رحیمی نویسنده صاحب سبک در خلق داستان‌های عامه پسند در سال‌های دهه ۶۰ و ۷۰ ایران بود که با انتشار رمان “بازگشت به خوشبختى” در سال ۱۳۶۸ به شهرت رسید.
به جرات میتوان خانم رحیمى را صاحب سبک دانست چرا که اقبال بسیارى از رمان‌هایش، دیگران را واداشت از آثار او دنباله‌روى کنند. اتوبوس، عشق و خرافات، کوچه باغ یادها، برجى در مه، خلوت شب‌هاى تنهایى، شیدایى، بانوى جنگل، حرم دل، روزهاى سرد برفى، خیال تو، عالیه، رز کبود، آریانا، پنجره، بازگشت به خوشبختى، تاوان عشق، پاییز را فراموش کن، ماندانا، زخم‌خوردگان تقدیر، هنگامه، ابلیس کوچک، اشک ستاره و… از جمله آثار فهیمه رحیمى هستند.
بسیاری از منتقدان ایرانی نوشته‌هاى فهیمه رحیمى را با آثار «دانیل استیل» برابر مى‌دانند اما او دوست داشت خودش باشد و برابری با دیگران را هیچ‌گاه مایه افتخار خود نمی‌دانست.
وی در یکی از آخرین گفتگوهای مطبوعاتی خود اظهار داشته بود عاشق نوشتن است و افزوده بود: «هر وقت پرنده کلمه دور سرم پرواز کند، مى‌دانم باید دست به قلم بنشینم و وارد دنیاى تازه‌اى شوم.»

به نقل از مهر

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه