قرار با “فاطمه” گروگانگیران رابه دام انداخت

قرار با “فاطمه” گروگانگیران رابه دام انداخت

01-Pic[WwW.KamYab.IR]

به گزارش کمیاب، رئیس کلانتری ۱۲۸ تهران‌نو از دستگیری سه آدم ربایی که برای وصول چک ۵۰ میلیونی بدهکارشان را ربودند خبر داد.

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای در تشریح جزئیات آدم ربایی در منطقه تهران نو گفت: در ساعت ۷:۳۰ ششم اردیبهشت ماه امسال زن جوانی به نام فاطمه با حضور در کلانتری ۱۲۸ تهران نو اعلام کرد که دقایقی قبل جوانی از طریق گوشی تلفن همراه همسرش (همایون) با وی تماس گرفته و عنوان داشته است که به دلیل بدهی ۵۰ میلیونی همایون اقدام به ربودن وی کرده است.

وی افزود: شاکیه در اظهارات خود عنوان کرد که همسرش به دلیل بدهی ۵۰ میلیون تومانی توسط فرد یا افراد ناشناسی گروگان گرفته شده است و فاطمه در بررسی‌های اولیه متوجه شده زمانی که همسرش در حال بردن بچه‌ها به مدرسه بوده توسط افراد ناشناس ربوده می‌شود.

به گفته موقوفه‌ای آدم رباها در تماس با فاطمه از او خواسته بودند که پول پیش خانه را از صاحبخانه گرفته و به آنها بدهد.

رئیس کلانتری ۱۲۸ تهران نو با بیان اینکه بلافاصله پس از ثبت اظهارات این زن تلاش کارآگاهان برای تعیین صحت و سقم اظهارات آغاز شد، گفت: پس از تایید صحت سخنان این زن آموزش‌های لازم برای برقراری یک قرار صوری با گروگان گیران به همسر همایون آموزش داده شد و از او درخواست شد که تا با آدم رباها تماس گرفته و با آنها برای پرداخت بدهی همسرش در یکی از بنگاه‌های معاملات املاک در منطقه تهران نو قرار بگذارد.

وی با بیان اینکه پس از گذاشتن قرار ملاقات ماموران کلانتری به صورت نامحسوس منطقه را تحت کنترل قرار دادند گفت:‌در ساعت ۱۲:۲۰ همان روز (ششم اردیبهشت) یک دستگاه خودروی کیا با سه سرنشین در محل حاضر که ماموران نسبت به دستگیری این افراد اقدام کردند که در بازرسی از وسایل این افراد ۱۲ فقره چک به همراه یک برگ تعهدنامه از همایون که متعهد شده بود مبلغ ۵۰ میلیون تومان را تا مورخ ۲۰ تیرماه ۹۳ پرداخت کند، به همراه پنج قطعه سفته به امضای همایون و هفت دستگاه گوشی تلفن همراه کشف و ضبط شد.

موقوفه‌ای با بیان اینکه در تحقیقات اولیه مشخص شد که آدم ربایان سامان، ساسان و سهیل نام دارند گفت: همایون نیز پس از رهایی از چنگال آدم ربایان عنوان کرد که صبح امروز حوالی فلکه چایچی در حالی که قصد رساندن فرزندانش به مدرسه را داشت، با آدم‌ربایان مواجه شده و ��من درگیری او را به داخل خودروی دیگر منتقل کرده و با استفاده از زور یک رسید ۵۰ میلیون تومانی از وی گرفتند.

به گفته رئیس کلانتری ۱۲۸ تهران نو متهمان به همراه پرونده متشکله در اختیار مقام قضایی قرار گرفتند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه