مدل های تاج عروس

۹ نظر

سلام دوستان خوبم. بعد از مدتی غیبت خوشحالم که دوباره همراه شما دوستان نازنین و پرنده های عاشق دو نفره هستم. برای مطلب اول برای شما تاج عروس را در نظر گرفتم. موی سر عروس تکمیل کننده ی لباس و خود عروس است. و تاج عروس تکمیل کننده ی مدل موی عروس. برای هر مدل مویی که عروس خانم انتخاب کرده باشد، می توان تاجی متناسب با موها و لباس انتخاب کرد.

تاج تارا

تاج تارا


مدل تاج تارا برای مدل موهایی کلاسیک و موهایی که پشت آن جمع شده است بسیار خوب است. همان طور که در این مدل می بینید تور هم ترکیبی بسیار زیبا با تاج ایجاد کرده است.

تاج زیبا

تاج زیبا

تاج زیبا، طرحی بسیار مدرن و البته جذاب است. بهتر است این مدل برای موهای پخش و پیچیده شده و یکطرفه گذاشته شود. جلوه ی این نوع تاج بسیار زیبا بوده و نسب آن بسیار راحت است. بعضی از طراحان لباس می توانند تاج را بسازند.

تاج قلب

تاج قلب

تاج قلب، تاجی کوچک اما متناسب با موهای این عروس خانم زیباست. این مدل تاج برای موهایی که بالای سر و بصورت صاف جمع شده است مناسب است و تکمیل کننده ای زیبا و معصومانه است.

تاج دانه برفی

تاج دانه برفی

تاج لیلیوم

تاج لیلیوم

این مدل تاج برای موهای باز مناسب است. یکطرفه بودن مدل موهای این عروس خانم و تاج جسورانه اش، حس جوانی و شور و شوق او را دو چندان می کند. شاید باورمان نشود که با یک تاج، چقدر حس و حال ترکیبی که می سازیم می تواند متفاوت شود.

شش مدل تاج های کلاسیک برای موهای ساده

شش مدل تاج های کلاسیک برای موهای ساده

مدل های تاج گل برای عروس

اگر مطالعه ی کوتاهی درباره یتاریخچه ی تاجداشته باشیم، خواهیم دید که استفاده از آن ریشه ای دیرینه دارد. استفاده از تاج برای موهایی با مدل کلاسیک (ساده و شیک) در تمام دنیا بسیار رایج بوده و هست.

تاج رویال نگینی

تاج رویال نگینی

تاج موج بهار

تاج موج بهار

تاج شکوفه باران

تاج شکوفه باران

تاج توری با شکوفه های مروارید

تاج توری با شکوفه های مروارید

این نوع تاج، تاج توری با شکوفه های مروارید که امروزی و زیباست برای مدل موهای جمع شده و یکطرفه مناسب است. در ضمن طراحی آن می تواند متناسب با لباس شما باشد و خیاط آن را برایتان بدوزد.

تاج پرنسس

تاج پرنسس

شاد باشید و لبخند بر لب

30 امتیاز، از 28 رای
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه