نوشیدنی مخصوص متأهل ها در منوی رستوران! +عکس

نوشیدنی مخصوص متأهل ها در منوی رستوران! +عکس

 

1-Noshdan[wWw.kamyab.ir]

مشتریان یک رستوران در عربستان، با مشاهده فهرستی از انواع نوشیدنی‌های “ویژه افراد متأهل”، شگفت‌زده شده‌اند. رستورانی در شهر طائف در غرب عربستان به تازگی نوشیدنی هایی تحت عنوان “نوشیدنی های ویژه متأهلین ” را به منوی خود اضافه کرده است.
روزنامه “مکه” چاپ عربستان در این باره نوشت: مشتریان خانوادگی این رستوران از فروش چنین نوشیدنی هایی ناراضی و عصبانی هستند، زیرا با مشاهده اسامی این نوشیدنی ها در منوی رستوران می توان فهمید که این نوشیدنی ها نامتعارف هستند.

نوشیدنی مخصوص متأهل ها در منوی رستوران! +عکس

یکی از مشتریان این رستوران به نام خالد المهوش می گوید: وقتی به این رستوران می آیی، اگر پسرت بپرسد این نوشیدنی ها چیست؛ چه جوابی به وی خواهی داد؟! مسئولان نباید اجازه فروش چنین نوشیدنی ها و استفاده از چنین نام هایی را بدهند. اسامی برخی از این نوشیدنی ها عبارت است از “ویاگرا، سوپر ویاگرا و عرَبِیَن نایت”.

شهروندی دیگر به نام فهد العتینی گفت: معلوم است که فروش این نوشیدنی ها روشی احمقانه برای جذب مشتری است، ولی فروشندگان برای جذب مشتری باید روشی مؤدبانه درپیش بگیرند. صاحب این رستوران ادعا می کند که به شکایات مشتریان خانوادگی اش رسیدگی خواهد کرد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه