شما هم اگر به این پرنده های بامزه علاقه دارید می توانید با ساده ترین و دم دست ترین وسایلی که در منزل دارید این کار دستی ها را درست کنید.

مجله اینترنتی برترین ها
 
 
 

برترین ها: جغدها تا همین چند سال پیش هم خیلی پرنده های محبوبی نبودند، دست کم از آن پرنده هایی نبودند که همه آنها را دوست داشته باشند. درست است که در خیلی از کتاب ها و فیلم ها و داستان ها به عنوان سمبل دانایی و خرد از آنها یاد می شد، اما حداقل جامعه ایرانی آنها را بیشتر به عنوان پرنده ای شوم و نشان دهنده طالع نحس می شناختند. اما چند سالی است که این پرنده های بامزه با آن چشم های گرد و حالت تعجب زده محبوب قلب ها شده اند.

این که ریشه این محبوبیت ناگهانی به کجا بازمی گردد خیلی معلوم نیست، ولی این روزها جغدها را همه جا می بینیم و حضورشان دیگر به کارتون ها محدود نمی شود. جغدها دارند دنیا را تسخیر می کنند، انها روی لباس ها، جواهرات، وسایل تزیینی منزل، لوازم تحریر و هر چیز دیگری که فکرش را بکنید دیده می شوند. جالب این است که تنوع بسیار زیادی در طرح و رنگ آنها وجود دارد و فراوانی آنها اصلا باعث تکراری شدن این طرح نشده است.

شما هم اگر به این پرنده های بامزه علاقه دارید می توانید با ساده ترین و دم دست ترین وسایلی که در منزل دارید این کار دستی ها را درست کنید. وسایل اولیه ای که نیاز دارید هم چیزی نیست جز تکه پارچه های رنگارنگی که در منزل دارید، گونی های برنج، پارچه های نمدی و سنگ هایی که در سفر پارسال به کنار دریا جمع آوری کرده اید. لزومی ندارد جغدهایی که درست می کنید دقیقا شبیه به این نمونه ها باشند و یا برای همین کاربردی که در اینجا می بینید ساخته شوند، شما هم با کمی خلاقیت طرح مورد نظرتان را پیدا کنید و آن را با هر کاربردی که دوست دارید بسازید.

کاردستی های جغدی
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه