کفش مجلسی تابستان 2014

۲۷ نظر

این روزها که به مغازه ها نگاه میکنید فستیوال رنگ و مدل است. در بین تمام چیزهایی که به مُد تغییر می کنند به نظر من جذاب ترین محصولات کفش ها هستند. این روزها کفش ها در رنگها و با جنس های بسیار متنوعی به بازار آمده اند که این تنوع حتی انتخاب را هم سخت می کند. این شما و گلچینی از بهترین های تابستان امسال!

این کفش های جذاب که من در مغازه های سمت میدان ولیعصر دیدم، هم خوشرنگ هستند و هم راحت. تیپ دخترانه و سبکی جنس از ویژگی های این کفش هاست.

کفش مجلسی تابستانه

کفش مجلسی تابستانه

این کفش ها با تنوع رنگ بسیار زیبایی که دارد مناسب ست کردن برای لباس های مجلسی هستند.

کفش مجلسی تابستانه طرحدار

کفش مجلسی تابستانه طرحدار

طرح زیبای پاشنه ی این کفش و رنگهای شاد آن و گل میخ های روی کفش از ویژگی های این کفش هستند. اگر دقت کرده باشید بند کنار قوزک پا در کفش های امسال مُد شده است. من که می پسندم!

کفش تابستانه طرح قلدار

کفش تابستانه طرح قلدار

دوستانی که خاتون را دوست دارند بدانند و آگاه باشند خاتون عاشق این کفش ها شده، لطفا اگر جایی این خانم های زیبا را دیدید بنده را هم در جریان بگذارید و یک دل بی تاب را از نگرانی نجات بدهید!!!

کفش تابستانه پارچه طرحدار

کفش تابستانه پارچه طرحدار

این کفش های پارچه ای زمان های قدیم بسیار مُد بودند و امسال دوباره جلوه شان را حفظ کرده و در قالب های جدیدتر به بازار آمده اند. تنوع رنگ و پارچه ی آنها هوش از سرتان می برد، اما حواستان باشد راحتی کفش پاشنه بلند هم به اندازه ی زیبایی آن مهم است.

ست کفش و کیف و متعلقات سبز آبی

ست کفش و کیف و متعلقات سبز آبی

بارها وقتی سِت لباس و متعلقات گذاشتم پرسیده شده “از کجا بخریم؟” دوستان خوبم، وقت گذاشتن و انتخاب هر یک از وسایل این ست ها زمان و سلیقه و حوصله می برد، پس حوصله به خرج بدهید و از خریدتان لذت ببرید. لازم نیست خیلی گران قیمت باشد، یا پر از تزئین و “زلم زیمبو” اما با حوصله و سلیقه می توانید معجزه کنید.

کفش هایی شیک و مجلسی در دو مدل و رنگ جذاب، مناسب مجالس و لباس های کوتاه.

کفش تابستانه نگین دار

کفش تابستانه نگین دار

کفشی شیک و به نظر راحت، با بندی پارچه ای در قوزک پا و نگینهای ظریف روی کار.

این هم مجموعه ای از جدید ترین کفش ها که هر یک زیبایی های خود را دارد و با رنگ های فوق العاده زیبا، دل هر خانمی را ممکن است جذب کنند.

کفش تابستانهمجلسی روبانی

کفش تابستانهمجلسی روبانی

کفشهایی زیبا و دورنگ و فانتزی..

کفش مجلسی تابستانه سگکدار

کفش مجلسی تابستانه سگکدار

از تابستان لذت ببرید!

39 امتیاز، از 54 رای
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه